İnovasyon Dolu IBAKTECH 2024!

IBAKTECH 2024: Dünya unlu mamul endüstrisinin kalbi burada atacak! Yenilikçi teknolojiler, iş birlikleri ve 4 milyar Euro'luk ticaret hacmi için buluşmaya hazır olun. 24-27 Nisan, İstanbul'da!

İnovasyon Dolu IBAKTECH 2024!
İnovasyon Dolu IBAKTECH 2024!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IBAKTECH, 4 Günde 4 Milyar Euro Ticaret Hacmi Hedefliyor! İnovasyon Dolu IBAKTECH 2024!

Dünyanın ikinci büyük, Avrasya’nın ise en büyüğü unvanına sahip olan uluslararası IBAKTECH Fuarı, unlu mamul endüstrisi, çikolata-dondurma-tatlı üreticileri ve HORECA sektörü profesyonellerini 24-27 Nisan tarihleri arasında 14. kez bir araya getirecek.

Geçmiş yıllarda Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinden gelen 80 binden fazla profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapan IBAKTECH, katılımcılarına yeni pazarlara ulaşma imkanı sunarken, sektör profesyonellerinin yatırım kararlarında da önemli bir rol oynamaya devam edecek. Fuar, Türkiye’nin önde gelen kuruluşları tarafından desteklenmekte olup, 4 milyar Euro’luk ticaret hacmi gerçekleşmesi hedeflenmektedir.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından organize edilecek olan fuar, 6 salonda ve 30 bin m²’lik alanda düzenlenecek. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB, GIDABİL, EKMADER ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu’nun desteklediği IBAKTECH, Türkiye, Almanya, Azerbaycan, İtalya, Fransa, Slovenya, Ukrayna, Çin, İran, Lübnan ve Suriye’den 300’ün üzerinde katılımcı ve 500’ün üzerinde markaya ev sahipliği yapacak. Bu sayede ziyaretçiler, farklı ülkelerden gelen sektör profesyonelleri ile iletişim kurarak iş birlikleri ve ticari ilişkiler geliştirebilecekler.

İnovasyon Dolu IBAKTECH 2024!

Fuar, ekmek-pasta makinaları, hamur makinaları, ekmek-pasta katkı maddeleri, çikolata ve üretim teknolojileri, dondurma ve üretim teknolojileri, ambalaj makinaları, dekor malzemeleri, fırın-pastane ekipmanları, pişiriciler, gıda ve içecek, gıda & içecek makine ve ekipmanları, konveyör sistemleri ve ekipmanları, makine ekipmanları otel, kafe-bar mutfak ekipmanları, soğutma grupları, dondurulmuş ürünler, mobilya dekorasyon, dernek ve sektörel yayınlar gibi tüm sektörleri tek çatı altında bir araya getirerek, dünya gıda ve teknolojileri ticaretine yön verecek.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Altıntop, IBAKTECH fuarının sektördeki önemine değinerek, “IBAKTECH fuarı, ekmek, pasta, çikolata, şekerleme ve dondurma sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların bir araya geldiği ve son teknolojileri bir arada görebileceği önemli bir platform.

Bu yıl 4 günde yaklaşık 4 milyar Euro’luk ticaret hacminin yaratılmasının hedeflendiği fuarda, Almanya, Azerbaycan, İtalya, Fransa, Slovenya, Ukrayna, Çin gibi ülkelerden gelen katılımcılar sektördeki en son teknolojileri sergileyecekler.

Geçtiğimiz yıllarda, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgeleri başta olmak üzere 115 ülkeden 80 binden fazla profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan IBAKTECH, hem katılımcılarına yeni pazarlara ulaşmaları için fırsatlar sunmuş hem de uluslararası bir ticari platform olarak sektör profesyonellerinin yatırım kararlarındaki önemini bir kez daha ortaya koymuştu.

Bu başarısıyla alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olma konumunu koruyor. Katılımcılar ve ziyaretçiler, bu fuar sayesinde sektördeki gelişmeleri takip ederek, potansiyel yeni iş ortakları ile bağlantı kuracak ve uluslararası pazarlara açılma fırsatı yakalayabilecek” ifadelerini kullandı.

IBAKTECH 2024 Hakkında:

Ekmek, pasta, çikolata, şekerleme ve dondurma üretimi ve teknolojilerine dönük her şeyin tek bir çatı altında toplandığı 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBAKTECH, bu yıl 24-27 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından 6 salonda 30 bin m² net alanda düzenlenen ve Ticaret Bakanlığı, KOSGEB, GIDABİL, EKMADER ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu tarafından desteklenen fuar, sektörün öncü firmalarının katılımıyla kapsamlı bir buluşmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İnovasyon Dolu IBAKTECH 2024!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Startup Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin